Moja Siostra Michelle Adams konkurs wydawnictwo Czarna Owca

Należycie do grona miłośników thrillerów psychologicznych? Jeżeli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość! W naszym konkursie możecie wygrać książkę „Moja siostra” Michelle Adams!

Rozwiązanie konkursu! Pytanie, gdzie mieszka Michelle Adams okazało się dla Was proste. Prawidłowa odpowiedź – na Cyprze. Książki wygrali Pani Agnieszka M. z Jakubowa oraz Pan Bogdan M. z Płocka. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy Wam Wszystkim za udział w naszym konkursie!

Nazywam się Irini. Rodzice mnie oddali. Nazywam się Elle. Rodzice mnie zatrzymali. Przez całe życie Irini myślała, że została oddana, bo rodzice jej nie chcieli. Co jeśli prawda jest znacznie gorsza? Dwie siostry. Dwa różne losy. Rodzina połączona przez wstrząsającą tajemnicę.

„Moja siostra” to debiutanta powieść Brytyjki Michelle Adams. Naszą recenzję tego thrillera przeczytacie TUTAJ>>

Dzięki Wydawnictwu Czarna Owca mamy dla Was 2 egzemplarze tej książki. Jak zdobyć jeden z nich? Wystarczy, że zapiszecie się na nasz newsletter (formularz w stopce) oraz podacie, gdzie na co dzień mieszka autorka (podpowiadamy, że nie w UK ;).

Odpowiedzi ślijcie na konkursy@ksiazkoholicy.pl. Macie czas do 20 marca. Wśród zgłaszających się wybierzemy dwoje zwycięzców.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

  1. Organizatorem konkursu jest blog ksiazkoholicy.pl
  2. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie właściwego tematycznie maila oraz zapisanie się do grona subskrybentów bloga.
  3. Dane osobowe w ten sposób pozyskane posłużą jedynie do rozstrzygnięcia konkursu oraz wysyłki maili informacyjnych dotyczących bloga (newsletter).
  4. Czas trwania konkursu: do 20 marca 2019 roku.
  5. Rozstrzygnięcie konkursu: do 25 marca 2019 roku. Zwycięzcy otrzymają od nas maile.
  6. Nagrodą w konkursie jest jedna z dwóch nowych książek „Moja siostra” Michelle Adams. Ich fundatorem jest Wydawnictwo Czarna Owca.
  7. Koszty wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu.

Jeżeli nie chcecie czekać na rozstrzygnięcie konkursu, to tę książkę możecie kupić już teraz tutaj:

Total
19
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*