Mury Hollie Overton konkurs wydawnictwo Czarna Owca

Czy zabiłbyś, aby ratować swoją rodzinę? Nie musicie odpowiadać na to trudne pytanie – zrobi to za Was Kristy Tucker, bohaterka świetnego thrillera psychologicznego „Mury” autorstwa Hollie Overton.

Informacja o wygranej – dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Prawidłowa odpowiedź to „Laleczka” (debiutancki thriller Hollie Overton). Nagrodę główną otrzymuje Aleksandra J. z Rumi. Gratulujemy!

Praca w więzieniu dla skazanych na śmierć nie była szczytem marzeń Kristy Tucker, ale kobieta jest wdzięczna za zajęcie, dzięki któremu może utrzymać syna i chorego ojca. Kiedy poznaje Lance’a Dobsona, wierzy, że jej życie odmieni się na lepsze. Po ślubie okazuje się jednak, że znalazła się w piekle pełnym przemocy i strachu.

Kristy jest twarda i gdy brutalność Lance’a się nasila, zastanawia się, czy nie wprowadzić w czyn pomysłu podsuniętego jej przez więźniów, z którymi pracowała. Teraz musi zdecydować, czy zaryzykuje wszystko, by chronić rodzinę. Czy dysponuje środkami, które pozwolą jej popełnić przestępstwo doskonałe?

Dzięki Wydawnictwu Czarna Owca mamy dla Was egzemplarz tej książki. Jak go zdobyć? Wystarczy, że zapiszecie się na nasz newsletter (formularz w stopce) oraz napiszecie jaki tytuł nosił debiutancki thriller Hollie Overton.

Odpowiedzi ślijcie na konkursy@ksiazkoholicy.pl. Macie czas do 15 lutego. Wśród zgłaszających się wybierzemy jednego zwycięzcę.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

  1. Organizatorem konkursu jest blog ksiazkoholicy.pl
  2. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie właściwego tematycznie maila oraz zapisanie się do grona subskrybentów bloga.
  3. Dane osobowe w ten sposób pozyskane posłużą jedynie do rozstrzygnięcia konkursu oraz wysyłki maili informacyjnych dotyczących bloga (newsletter).
  4. Czas trwania konkursu: do 15 lutego 2019 roku.
  5. Rozstrzygnięcie konkursu: do 20 lutego 2019 roku. Zwycięzca otrzyma od nas maila.
  6. Nagrodą w konkursie jest nowa książka „Mury”. Jej fundatorem jest Wydawnictwo Czarna Owca.
  7. Koszty wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu.

Jeżeli nie chcecie czekać na rozstrzygnięcie konkursu, to tę książkę możecie kupić już teraz tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*