konkurs wielkanocny wydawnictwo Media Service Zawada

Nie macie jeszcze prezentu na Zajączka dla Waszego Dziecka? Weźcie udział w naszym świątecznym konkursie i wygrajcie jeden z pięciu pakietów książek wydawnictwa Media Service Zawada!

Rozwiązanie konkursu! Bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi, a było ich naprawdę wiele! Mieliśmy problem ze wskazaniem zwycięzców, bo wszystkie Wasze Dzieci zasługują na tak fajne prezenty! Po długim debatowaniu zdecydowaliśmy, że książki powędrują do: Pani Agnieszki K. (pakiet 1), Pana Jarosława R. (pakiet 2), Pani Joanny S. (pakiet 3), Pani Joanny Sz. (pakiet 4) oraz Mamy Nadii – imienia jeszcze nie znamy (pakiet 5)! Gratulujemy!

Dzięki wydawnictwu Media Service Zawada mamy dla Was aż pięć pakietów pięknych książek, które zachwycą Wasze Dzieci!

Pakiet 1: LOL Surprise – trzy książki

LOL Surprise pakiet konkurs książki Wydawnictwo Media Servis Zawada

 • „LOL Surprise. Hejka, to my! Retro, Cosplay, Dance, Opposites” – licząca 32 stron książeczka, z której miłośniczki serii dowiedzą się więcej o uroczych lalkach. Dzieci mogą odkrywać sekretne wiadomości i bawić się naklejkami.
 • „LOL Surprise! Wstąp do klubu!” nr 2/2019 – książka dla miłośniczek popularnej LOL Suprise. Znajdziemy w niej ciekawe propozycje zabaw, zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki oraz miejsce na własne projekty i rysunki. Do tego quiz i wiele niespodzianek.
 • „Magazyn LOL Surprise. Numer pierwszy” – w środku: zabawy, quizy i zadania. Dodatkowo wspaniały prezent – brokatowa kokarda z kredą do włosów.

Pakiet 2: Paw Patrol – dwie książki i dwie pieczątki

Paw Patrol konkurs pakiet Media Servis Zasada

 • „Na ratunek. Wodne kolorowanie. Psi Patrol” – Wodne kolorowanie to wspaniała zabawa, która pomaga ćwiczyć koncentrację i rozwój zdolności manualnych. Dziecko używa wodnego pisaka, a kolorowe obrazki same się pojawią na stronach książeczki. Wystarczy poczekać, aż wyschną, przyjrzeć się, jak kolory powoli bledną, i pomalować jeszcze raz. Dzieci mogą znaleźć na obrazkach ukryte elementy – pojawiają się, gdy je pomalują.
 • „Psi Patrol Ekipa na 102!” tom 22 – Seria książek Psi patrol. Ekipa na 102! powstała na motywach bajki o tym samym tytule, emitowanej na antenie kanału Nickelodeon. Mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Rezolutne szczenięta Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma i Skye oraz dziesięcioletni chłopiec Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym i zawsze gotowi są stawić czoła zagrożeniom. Dodatkowo na czytelników czekają wyjątkowe naklejki.
 • 2 pieczątki Paw Patrol

Pakiet 3: Blaze i Jak wytresować smoka – dwie książki

pakiet Blaze Jak wytresować smoka wydawnictwo Media Service Zawada

 • „Jak Wytresować Smoka Przewodnik Filmowy” – przewodnik filmowy po wszystkich częściach popularnej trylogii o smokach i wikingach. Znajdziemy w nim ciekawostki dotyczące głównych bohaterów i ich przygód, opowieści o wielkich bitwach, legendy i mity oraz sporą porcję dobrej zabawy w towarzystwie Czkawki i Szczerbatka.
 • „Blaze i Megamaszyny – Jeźdźcy światła” – to licząca 24 strony książeczka z historiami Blaze i megamaszyn.

Pakiet 4: Dora, Hatchimals i Magic Pocket (z zestawem LEGO) – trzy książki

Pakiet Dora Hatchimlas wydawnictwo Media Service Zawada konkurs

 • „Dora poznaje świat. Wodą malowane” – do pokolorowania rysunków w tej książce dziecko nie potrzebuje farb ani kredek – wystarczy mokry pędzelek. Dzieci malują wodą i odkrywają kolory z Dorą i jej przyjaciółkami.
 • „Hatchimals. Przewodnik Kolekcjonera” – w książce znajdziemy nowe postaci i krainy do odkrycia, wiele ciekawostek i mnóstwo dobrej zabawy. Do każdego wydania dołączona saszetka z figurką Hatchimalsa.
 • „Magic Pocket. Wydanie Specjalne. Czas na wyprawę” nr 1/2019 – wydanie specjalne magazynu o Julce i jej przyjaciołach. W każdym numerze na małych czytelników czekają zabawy, łamigłówki, gry i ciekawostki z bajkowego świata. W środku także plakat i atrakcyjny dodatek – tym razem zestaw klocków LEGO Friends.

Pakiet 5: Magazyn Świnka Peppa z gadżetami, Magazyn Mini Mini z gadżetami i Magazyn Nick Jr. z prezentami – trzy gazetki

pakiet Świnka Peppa wydawnictwo Media Service Zawada konkurs

 • „Magazyn Świnka Peppa” nr 3/2019 – pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki. Skierowane jest do dzieci w wieku 3–6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia. Zadania, które najmłodsi i rodzice znajdą w magazynie, dają możliwość rozwijania umiejętności maluchów w połączeniu z zabawą. Historyjki obrazkowe, krótkie opowiadania, zadania do wykonania oraz konkursy z wyjątkowymi nagrodami to tylko część atrakcji czekających na małych czytelników. Dodatkową wartość magazynu stanowi specjalna strona dla rodziców, gdzie co miesiąc poruszane są zagadnienia związane z wychowaniem i rozwojem dziecka. Do każdego numeru dołączony jest wyjątkowy prezent związany ze świnką Peppą – tym razem jest to zestaw wyścigowy.
 • „Magazyn Mini Mini. Wydanie Specjalne” nr 1/2019 – magazyn z postacią rybki MiniMini, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów MiniMini. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy. Dla dzieci w wieku 2–6 lat. W tym wydaniu dwa prezenty – mikrofon i płyta CD.
 • „Magazyn Nick Jr.” nr 1/2019 – kolorowe pismo z bohaterami bajek emitowanych na antenie popularnego kanału dla dzieci. Znajdziemy w nim ciekawostki o bajkach pt. „Psi patrol”, „Dora poznaje świat”, „Umizoomi” i wielu innych. Do tego kolorowanki, łamigłówki, zabawy, a także nauka rysunku i pisania. W tym wydaniu aż 3 prezenty!

Jak zdobyć jeden z tych pakietów? Wystarczy, że zapiszecie się na nasz newsletter (formularz w stopce) oraz który z pakietów i dlaczego powinien trafić do Waszego Dziecka! 🙂 Wybierzemy najbardziej przekonujące odpowiedzi. 🙂

Odpowiedzi ślijcie na konkursy@ksiazkoholicy.pl. Macie czas tylko do 15 kwietnia! Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu jest blog ksiazkoholicy.pl
 2. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie właściwego tematycznie maila oraz zapisanie się do grona subskrybentów bloga.
 3. Dane osobowe w ten sposób pozyskane posłużą jedynie do rozstrzygnięcia konkursu oraz wysyłki maili informacyjnych dotyczących bloga (newsletter).
 4. Czas trwania konkursu: do 15 kwietnia 2019 roku.
 5. Rozstrzygnięcie konkursu: do 16 kwietnia 2019 roku. Zwycięzca otrzyma od nas maila.
 6. Nagrodami w konkursie są cztery pakiety książek opisane powyżej. ich fundatorem jest Wydawnictwo Media Service Zawada.
 7. Koszty wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu.

Więcej świetnych książek dla dzieci ze znanych serii znajdziecie na stronie wydawnictwa Media Service Zawada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*