Prowincja pełna marzeń i gwiazd - Katarzyna Enerlich Wydawnictwo MG konkurs

Pogoda nas nie rozpieszcza. A gdyby tak uciec na słoneczną prowincję? Najlepiej „Prowincję pełną marzeń i gwiazd”! Tę klimatyczną książkę Katarzyny Enerlich możecie wygrać w naszym konkursie!

Informacja o wygranej – dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Nagrody – książki „Prowincja pełną marzeń i gwiazd” otrzymują Lida B. z Malborka oraz Monika P. z Wałcza. Gratulujemy!

„Prowincja pełna marzeń i gwiazd” to pełna wdzięku i świeżości współczesna powieść, będąca hołdem dla uroków polskiej prowincji, w której splata się wątek Mazur dzisiejszych i przedwojennych, czyli Prus Wschodnich. Główną bohaterką jest Ludmiła, z początku dziennikarka lokalnego czasopisma, której los stawia na drodze paskudnego szefa, a zaraz potem Niemca poszukującego rodzinnych korzeni. Przedwojenna historia, która zresztą wydarzyła się naprawdę, uruchamia lawinę wydarzeń współczesnych. Trzydziestoletnia Ludmiła Gold rozpoczyna wędrówkę odkrywając kim jest naprawdę, jakie są jej potrzeby, zainteresowania oraz co może osiągnąć w życiu. Poprzez kolejne doświadczenia kształtuje się świadoma siebie kobieta.

Prowincja może być miejscem magicznym, pełnym wydarzeń i emocji, gdzie po prostu chce się żyć. Miejscem, w którym zdarza się tysiące spraw, zgodnie z przemianami tego świata, pokornie poddanym porom roku, biegnącym czasem może trochę wolniej, spokojniej, bez korków na ulicach i laptopów na kawiarnianych stolikach… Nad którym świecą te same gwiazdy, to samo słońce, brodzą w błękicie te same chmury.

Dzięki Wydawnictwu MG mamy dla Was 2 egzemplarze tej książki. Jak zdobyć jeden z nich? Wystarczy, że zapiszecie się na nasz newsletter (formularz w stopce) oraz podacie tytuły przynajmniej trzech innych książek wydanych przez Wydawnictwo MG.

Odpowiedzi ślijcie na konkursy@ksiazkoholicy.pl. Macie czas do 20 lutego. Wśród zgłaszających się wybierzemy dwoje zwycięzców.

Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

  1. Organizatorem konkursu jest blog ksiazkoholicy.pl
  2. Warunkiem uczestnictwa jest napisanie właściwego tematycznie maila oraz zapisanie się do grona subskrybentów bloga.
  3. Dane osobowe w ten sposób pozyskane posłużą jedynie do rozstrzygnięcia konkursu oraz wysyłki maili informacyjnych dotyczących bloga (newsletter).
  4. Czas trwania konkursu: do 20 lutego 2019 roku.
  5. Rozstrzygnięcie konkursu: do 25 lutego 2019 roku. Zwycięzcy otrzymają od nas maile.
  6. Nagrodą w konkursie jest jedna z dwóch nowych książek „Prowincja pełna marzeń i gwiazd”. Ich fundatorem jest Wydawnictwo MG.
  7. Koszty wysyłki nagrody pokrywa organizator konkursu.

Jeżeli nie chcecie czekać na rozstrzygnięcie konkursu, to tę książkę możecie kupić już teraz tutaj:

Total
6
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*